Vyberte stránku

O tomto blogu

Webová analytika je nenápadná závislost, která vás snadno pohltí do světa čísel a grafů. Ze závislosti se stává rázem vášeň a z vášně potřeba dělit se o ni. A tak jsme si řekli “ano, založíme blog.” Jelikož se nám o číslech i zdá, rychle jsme si spočítali, že mnoho blogů zaměřených na tuto problematiku u nás není.

Ti, kteří chtějí zjistit o návštěvnících svých stránek více, nebo marketéři, kteří potřebují mít přehled zda se investice do reklamy vrací, ti potřebují o trochu hlubší znalosti. A tento blog se bude snažit tyto informace poskytnout, nebo alespoň vás navést tím správným směrem.

Kdo jsme?

Za blogem stojí marketingová konzultační a servisní společnost B-Effective.cz.

Založil ji Karel Izera, který do ni vnesl své cenné zkušenosti. Strávil 11 let na pozicích vrcholového marketingu, přičemž se vždy s chutí věnoval i menším projektům.

Webová a marketingová analytika mě okouzlila. Po prvotním nadšení jsem zatoužil proniknout až ke kořenům měření a testování. Pomáhám společnostem i majitelům menších webů správně nastavit, měřit a vyhodnocovat návštěvnost jejich stránek. Učím je volit správné marketingové kanály a optimalizovat konverze. Dosahujeme společně zvolených cílů a snižujeme potřebné investice. Doufám, že blog přenese špetku mého nadšení a vědomostí i na vás. A pokud vás má práce zaujme na tolik, že mě oslovíte, budu se těšit na vzájemnou spolupráci.

Karel Izera